Konkurs Rozstrzygnięty – Konkurs na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłasza konkurs na stanowisko
Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o zapisy rozporządzenia Ministra Zdrowia      z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą                     (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 430) i w oparciu o postanowienia Regulaminu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Niniejsze ogłoszenie znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod linkiem: