Podstawowy kurs przygotowania prac naukowych

Centrum Badań i Rozwoju Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie zaprasza na podstawowy kurs przygotowania prac naukowych, który odbędzie się dnia 3 marca br w godz.9 do 15.00 w sali konferencyjnej Małopolskiego Centrum Reumatologii przy al.Focha 33 w Krakowie.

Kurs skierowany jest do osób rozpoczynających karierę naukową, stojących przed wyzwaniem prawidłowego zaprojektowania i przeprowadzenia badania naukowego, oraz stworzenia atrakcyjnej prezentacji uzyskanych wyników w postaci plakatu lub wystąpienia jak również właściwego przygotowania artykułu naukowego.

Szkolenie zaplanowane jest na 8 godzin zegarowych i składa się z wykładów oraz ćwiczeń praktycznych prowadzonych w małych grupach.

Kurs poprowadzi dr hab.n.med. Krzysztof Tomaszewski – kierownik Centrum Badań i Rozwoju Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie

Uczestnictwo w szkoleniu wynosi 800zł (udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, lunch)