COVID-19

Komunikat z dn. 23 Października

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku ze
zwiększoną liczbą zakażeń SARS-CoV-2 wśród personelu oraz pacjentów
placówki, ze względu na bezpieczeństwo pacjentów od dnia 23.10.2020 r.
wstrzymuje przyjęcia pacjentów na świadczenia realizowane w III Oddziale
Chorób Wewnętrznych oraz na Oddziale Neurologii przy ul. Skarbowej 1.
Realizację świadczeń wstrzymuje się do czasu wygaśnięcia ogniska zapalnego.

Komunikat z dn. 22 Października

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku z
koniecznością zwiększenia liczby łóżek dla pacjentów z COVID-19 zawiesza się
przyjęcia pacjentów na Oddział Rehabilitacji przy al. Focha 33.

Komunikat z dn. 12 Października

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku z koniecznością utworzenia Oddziału dla pacjentów z COVID-19 zawiesza się przyjęcia pacjentów na Oddział Reumatologii przy al. Focha 33.
Wszystkie Poradnie Specjalistyczne przy al. Focha 33 oraz przy ul. Batorego 3 działają według niezmienionego harmonogramu pracy.
Punkt Pobrań Przychodni Przyszpitalnej przy al. Focha 33 działa od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.00 do 8.45. Działalność Punktu Pobrań Laboratorium przy ul. Skarbowej 1 jest wstrzymana. Odbiór wyników w Laboratorium przy ul. Skarbowej 1 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Komunikat z dn. 28 Września

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku ze zdiagnozowaniem koronawirusa – SARS-CoV-2 wśród pacjentów i personelu placówki, ze względu na bezpieczeństwo pacjentów od dnia 28.09.2020 r. wstrzymuje przyjęcia pacjentów na świadczenia realizowane w Klinice Reumatologii i Immunologii oraz w Oddziale Rehabilitacji przy ul. Skarbowej 1. Realizację świadczeń wstrzymuje się do czasu wygaśnięcia ogniska zapalnego.

Komunikat z dn. 21 Września

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 21 września 2020 r. zostają wznowione przyjęcia pacjentów w zakresie Oddziału Neurologii, natomiast od dnia 22 września 2020 r. od godz. 14.00 wznowione zostaną przyjęcia pacjentów w zakresie Oddziału Kardiologii w placówce przy ul. Skarbowej 1.

Komunikat z dn. 14 Września

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku ze zdiagnozowaniem koronawirusa – SARS-CoV-2 wśród pacjentów placówki, ze względu na bezpieczeństwo pacjentów od dnia 14.09.2020 r. wstrzymuje przyjęcia pacjentów na świadczenia realizowane w Oddziale Kardiologii przy ul. Skarbowej 1. Realizację świadczeń wstrzymuje się do czasu wygaśnięcia ogniska zapalnego.

Komunikat z dn. 8 Września

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie informuje, że w związku ze zdiagnozowaniem koronawirusa – 2019nCoV wśród pacjentów placówki, ze względu na bezpieczeństwo pacjentów od dnia 08.09.2020 r. wstrzymuje przyjęcia pacjentów na świadczenia realizowane w Oddziale Neurologii wraz z Pododdziałem Udarowym przy ul. Skarbowej 1. Realizację świadczeń wstrzymuje się do czasu wygaśnięcia ogniska zapalnego.

Komunikat z dn. 24 Sierpnia

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 24 sierpnia 2020 r. od godz. 14.00 zostają wznowione przyjęcia pacjentów w zakresie Centralnej Izby Przyjęć Szpitala i Oddziałów Szpitalnych mieszczących się przy ul. Skarbowej 1, tj. trzy Oddziały Chorób Wewnętrznych, Odział Kardiologii i Oddział Neurologii, natomiast od dnia 25 sierpnia 2020 r. wznowione zostają planowe przyjęcia pacjentów w zakresie Tomografii Komputerowej i Gastroskopii w ramach umowy z NFZ oraz Oddziałach Reumatologii i Rehabilitacji w placówce przy ul. Skarbowej 1

Komunikat z dn. 21 Sierpnia

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 24 sierpnia 2020 r. od godz. 14.00 zostają wznowione przyjęcia pacjentów w zakresie Centralnej Izby Przyjęć Szpitala i Oddziałów Szpitalnych mieszczących się przy ul. Skarbowej 1, tj. trzy Oddziały Chorób Wewnętrznych, Odział Kardiologii i Oddział Neurologi.

Komunikat z dn. 20 Sierpnia

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 24 sierpnia 2020 r. wznowione zostają planowe przyjęcia pacjentów w zakresie: rehabilitacji ambulatoryjnej, rehabilitacji w Ośrodku Dziennym, Przychodni Przyszpitalnej oraz w Oddziale Reumatologii i Oddziale Rehabilitacji w placówce przy al. Focha 33 w Krakowie oraz rehabilitacji ambulatoryjnej i rehabilitacji w Ośrodku Dziennym w placówce przy ul. Skarbowej 1 w Krakowie.
Przyjęcia pacjentów w poradniach specjalistycznych i pracowniach diagnostycznych przy al. Focha 33 odbywać się będą codziennie zgodnie z harmonogramem przyjęć, pobieranie materiału od pacjentów od poniedziałku do czwartku w godzinach jak dotychczas.
Przypominamy, iż przyjęcia pacjentów odbywać się będą w odpowiednim reżimie sanitarnym, między innymi pacjent przychodzący do poradni będzie musiał wypełnić krótką ankietę wywiadu epidemiologicznego i prowadzony będzie pomiar temperatury

Komunikat z dn 18 Sierpnia

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 20 sierpnia 2020 r. wznowione zostaje wykonywanie planowych badań Rezonansu Magnetycznego w ramach umowy z NFZ w placówce przy al. Focha 33

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej decyzją Dyrektora Szpitala od dnia 18 sierpnia br. wznowione zostają planowe przyjęcia pacjentów na Oddział Ortopedii w placówce przy al. Focha 33

Komunikat z dn 4 sierpnia

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w dniu 4 sierpnia br. do odwołania wstrzymana została praca Izby Przyjęć Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie. przy ulicy Skarbowej 1.  Od dnia 5 sierpnia br. od odwołania wstrzymane zostaje udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom w ramach  oddziału rehabilitacji dziennej, oddziału diagnostyki obrazowej oraz  endoskopii  dla pacjentów ambulatoryjnych w budynku Szpitala, przy ulicy Skarbowej 1.

W związku z sytuacją epidemioogiczną zawieszona zostaje świadczenie usług medycznych w placówce przy al. Focha 33 do odwołania.

Istnieje możliwość uzyskania teleporady w dniu wyznaczonej wizyty u lekarza w poradni specjalistycznej po uprzednim telefonicznym, uzyskaniu potwierdzenia w rejestracji.

Skip to content